KOULIO Kurzy a KOULIO Academy

KOULIO kurzem to vše začíná. Tento kurz je rozdělen na dvě části. První část je zaměřena na teorii a nejčastější praktické příklady. Obdržíte skripta se kterými již po první části dokážete sami pracovat a připravit se na 2. část kurzu, kde sami uchopíte jak hledat limitující programy v každodenním životě. Druhý kurz bude o něco snadnější, neboť budete mít zpracovanou již mnoho programů právě z 1. části kurzu.

Po absolvování KOULIO kurzů je pro vás připravena KOULIO Academy, ve které vás provedeme 15 životními tématy. Objevíte spoustu otázek, programů i AHA momentů, které zásadním způsobem ovlivňují váš vztah k sobě samým,
k vašim rodičům, partnerům, dětem i blízkým.

KOULIO KURZY (2 části)

Kurz I: ČÁST TEORETICKÁ – ÚVOD DO PRAXE

Teoretický obsah kurzu: objasníme vám, jakou roli hraje ve vašem životě podvědomí, které více než z 90 % řídí váš život. Díky těmto poznatkům rozpoznáte příčiny všech problémů: psychických, zdravotních i vztahových. Pochopíte, jak přebíráte nejen od svého okolí limitující a omezující vzorce chování, názory i pocity, které zasahují do vašich myšlenek, slov i aktivit. Tento „koktejl“ následně řídí vaše emoce, vnímání sebe, rozhodování, vztahy, peníze, práci a všechny další aspekty vašeho života. 

Praktický obsah kurzu: naučíme vás metodu, díky které budete umět ze svého života propustit všechno to, co vám brání rozvinout svůj plný potenciál – osobní i pracovní. Tuto rychlou a jednoduchou metodu dokáže pochopit každý bez rozdílu věku – ano i děti, praktikovat ji v každodenním životě a v jakékoliv situaci. Výsledek je okamžitý – je čas začít žít naplno.

Cena kurzu: 2.300 Kč                    Délka kurzu: 2,5 h

Kurz II: ČÁST PRAKTICKÁ – PŘÍKLADY Z PRAXE 

Praktický obsah kurzu: navážeme na Kurz I. V této fázi máte již zpracované nejtvrdší vrstvy, které vám bránily pomoci si sami sobě. V Kurzu II vás posuneme do hlubších vrstev podvědomí a budeme se věnovat klíčovým zážitkům, prožívání pocitu viny a jeho vlivu na váš život, životním zkušenostem a dalším okolnostem, které vás stále mohou držet zpět, trápit či omezovat. Společně si na příkladech z praxe projdeme, jak v dennodenním životě prakticky nacházet podstatu těchto limitujících aspektů. Postupně dokážete jednoduše pomocí KOULIO metody vše rozklíčovat a opustit.

Cena kurzu: 2.300 Kč                    Délka kurzu: 2,5 h

KOULIO Academy

Počet kurzů: 15
Délka každého kurzu: 2, 5 h
Praktický obsah akademie: absolvováním KOULIO kurzů I a II jste si otevřeli bránu do KOULIO Academy, ve které vás detailně provedeme 15 životními tématy. Toto dnes  díky Kurzům I a II zvládnete i sami – KOULIO Academy vám čas poznání zkrátí a celý proces uzdravení podvědomí, které vás ovlivňuje dnes a denně, urychlí. V KOULIO Academy vám odpovíme spoustu otázek a přijdou AHA momenty, které zásadním způsobem ovlivňují váš vztah k sobě samým, rodičům, partnerům, dětem, kolegům, kamarádům… Pomůžeme vám pochopit a jednou provždy uzdravit i zdánlivě nepřekonatelné a bolestivé emoční prožitky, strachy, traumata, pocity viny, studu a všechno to, co vás odděluje od skutečného žití života v radosti a hojnosti. Dokonale poznáte sami sebe a zjistíte, proč jste se nechali zraňovat. Ve vašem nitru jsou uložené vaše nejlepší dovednosti, talent a schopnosti, které rozkvetou. Pomohou vám žit smysluplný a bohatý život. O rychlosti zpracování jednotlivých témat si rozhodujete sami, celý proces je velmi individuální, vaše tempo budeme respektovat. Vy sami se stanete mistry svého života a inspirací pro vaši rodinu i okolí.
Studijní materiály: skripta ke každém tématu
Varianty KOULIO Academy: online, s osobní účastí (KOULIO dům Praha)

Cena KOULIO Academy: 23.500 Kč                      Délka: 30 týdnů (školení probíhá jednou za dva týdny)

Témata KOULIO Academy

Témata, kterými vás budeme provázet 1 x za 14 dní po dobu 30ti týdnů, vždy v čase od 17.15 do 19.45 h jsou následující:

1. Emoční prožitky – strachy, traumata a zoufalství

2. Vztah sám k sobě

3. Závislosti skryté i zjevné

4. Skutečné bohatství

5. Rodinné vztahy

6. Prenatální období, porod a dětství

7. Škola a dospívání

8. Vztah muž a žena

9. Přijetí svého těla a pochopení nemocí

10. Sexualita

11. Profesní život

12. Společný život, svatba, manželství a rozvod

13. Těhotenství a rodičovství

14. Obecně známé “pravdy”

15. Jsme součástí celku

Závěr kurzu

Po absolvování každého kurzu vám zašleme skripta, které vám pomohou najít, uchopit a zpracovat vaše nejhlubších blokátory k danému tématu a zjistit kam až sahají a kde vás ovlivňují. 

Jak rychlá bude vaše cesta záleží jen a jen na vás. Celý proces je velmi individuální. Vy sami rozhodujete o svém tempu. Je nejvyšší čas poznat svou vlastní unikátní jedinečnost a plně ji rozvíjet.

Termín školení

Kurzy v češtině

KOULIO kurz - II. část (Pardubice)

30. 05. 2024

2300,- 17:00 - 19:30

KOULIO kurz - I. část (Brno - Quality Hotel)

05. 06. 2024

2300,- 17:00 - 19:30

KOULIO kurz - II. část (Brno - Quality Hotel)

19. 06. 2024

2300,- 17:00 - 19:30

Kurzy v maďarštině

Žádné kurzy k zobrazení

Webdesign by